| XxxBestKillerxxX a întrebat:

Am fost muscat de ceva s-a urcat pe mine si am observat ca umbla ceva prin par am incercat sa o iausi m-a muscat. Am sa va explic u se simte si cum arata imediat dupa muscatura am pus mana la gura de getul mi-l pot misca am rupt o bucatica de piele dar nu vad nimic de genul unui ac sau a unui punct negru stiam ca muscatura de capusa nu se simte si ramane capul acolo nu simt cine stie ce dureri dar simt o usoara piacatura imediat dupa ce am fost muscat am pus spirt. Ce credeti ca a fost poate o albina. Va rog raspundeti-mi repede.Dau funda la primul raspuns.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Ar fi bine sa dai o fuga pana la urgenta sa iti faca o injectie ca sa nu faci alergie sau alte complicatii.

| lSummerl a răspuns:

Du-te la doctor

| Cuvântul1 a răspuns:

Pe mine m-a muscat o capusa, am simiti ca si cum m-ar fi ciupit cineva si ma durea, am mers la doctor si o scos afara

| badboy18 a răspuns:

Du-te la dr urgent n-ai de pierdut nimic

| XxxBestKillerxxX explică:

Mi-a trecut nu am avut nimic nu ma simt rau in plus la muscatura de capusa ti se face o zona rose eu n-am si in plus degetul nu are nimic

| sabinutz a răspuns:

Nu nu a fost o albina la albine se vede un punct mic poate a fost o gaza de asta de vara sper sa te faci bine