| anonim_4396 a întrebat:

Am gasit un pachet de tigari cumparat acum un an jumate si am uitat de el.

stiu ca nu prea expira tigarile, dar are ceva daca le fumez sau cam trebuie sa le arunc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Si? Cum a fost? Mai traiesti? Le-ai fumat?

| Felys a răspuns:

Eu zic ca ar cam trebui sa le eviti definitiv, cat priveste acel pachet daca nu a stat in umezeala sa faca ciuperca nu cred ca are nimic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fumeaza cand citesti seria "50 shades"

| Eu_Irina_Doar_Irina_1998 a răspuns:

Hey. Se pot fuma inca depinde de aspectul pe care il are tigarea..incearca sa tragi 1-2 fumuri si vei simti daca este ceva neregula..bafta!