| Yuckfu a întrebat:

Am gasit intr-o zi un pachet de țigări pe o banca in oraș. Eu fumez (foarte rar ), totusi vreau sa știu daca e vreun risc sa fumez țigările din acel pachet. Pachetul era desfacut, dar nu erau luate decat vreo 6. Credeți ca e vreun risc cu ele? (Nu ma refer la riscurile specifice țigărilor, ci pur si simplu ale celor din pachetul ala lasat pe bancă). mersi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Guti14Haz a răspuns:

Nu fuma din acel pachet. Cine stie pe unde a fost inainte sa il gasesti tu pe banca, cine stie ce e in ele.
Niciodata sa nu iei asa aiurea ceva de mancare sau tigari etc, ca n-ai de unde sa stii ce s-a intamplat pana in momentul in care le-ai gasit.