| ionut1213190 a întrebat:

Am gastrita cu helicobacter... Am voie bere fara alcool? Cu lamaie, fara grasimi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

Da, este ok.

3 răspunsuri:
| Alinaa901234 a răspuns:

Dacă ai gastrită nu ai voie acid!

| ionut1213190 explică (pentru Alinaa901234):

Dar berea fara alchool este fara parca.

| Alinaa901234 a răspuns (pentru ionut1213190):

N-am mai auzit in viața mea de bere fără acid. Dacă știi tu vreuna care nu are, îmi poți spune și mie