| Andreea11andreea a întrebat:

Daca merg la strand am voie sa vin de acasa cu o bere cu alcool?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Cât timp o ții în geantă/plasă, adică să nu te vadă că intri cu ea din afară n-ai nicio treabă. Da așa n-ai voie să vii cu mâncare și băuturi de afară dar practic nu se apucă nimeni să-ți caute în geantă, deci îți poți lua numa să nu fie la vedere

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, poți.

| Paul754880338 a răspuns:

Sigur ca da

| IoanaFrancesca a răspuns:

In regulament scrie că nu ai voie sa vii cu mâncare/băuturi de acasă. Poți să o pui într-o sticlă de suc de care au și ei și nu și da nimeni seama...

| andra1045 a răspuns:

Practic, cred ca poti sa vii cu ce vrei tu de acasalaughing)

| Reluxandra a răspuns:

Depinde in ce loc mergi la strand pentru ca eu am fost intr-un loc si am avut voie