| Andreea625 a întrebat:

Am înălțimea de 1.68-1.70 și am 52 de kg.
Ce ziceți e bine?❤

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Nastyka a răspuns:

E perfect! In genere daca ai 1. 68cm trebuie sa ai undeva 58 de kg ca sa fii normala. Dar la tine e 52, ceea ce e perfect. Funda?

4 răspunsuri:
| Aditzu a răspuns:

Da.

| Voidwithin a răspuns:

Fa modeling!
E bine chiar poti sa te mai ingrasi vreo 3kg.

| Nastyka a răspuns:

E foarte bine! Daca crezi ca esti slaba te poti ingrasa cu 3-4 kg, dar nu mai mult. Oricum, eu cred ca e perfect!

| Andreea625 explică (pentru Nastyka):

Eu credeam că sunt prea grasă.

| Nastyka a răspuns (pentru Andreea625):

E perfect! In genere daca ai 1. 68cm trebuie sa ai undeva 58 de kg ca sa fii normala. Dar la tine e 52, ceea ce e perfect. Funda?