| anonim_4396 a întrebat:

Am inaltimea 1, 70 ..deci,ce care ar fi greutatea ideala?happy
funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
evenso
6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și ce greutate ai?
Trebuie să fie 60 de kilograme.
Pa, pa.

| anonim_4396 explică (pentru Legiuitoarea):

Eu am 65

| Legiuitoarea a răspuns (pentru anonim_4396):

Bună.
Ești ok, cu minus 5 kilograme ar fi ideal.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Greutatea ideală este de 60 de kilograme.
Te pup!

| mihnulet a răspuns:

Greutatea normala este de 63 kg.

| cami23 a răspuns:

Pai greutatea ideala ar fi 58kg