| DIVERGENT a întrebat:

Care este greutatea ideala la inaltimea de 1.65?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Pissicuta a răspuns:

55 kg fete, 65 kg baieti asa se spune ca e ideal ca fetele sa aiba minus 10 kilograme cat au inaltimea si baieti cat au inaltimea atat si greutatea

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Precizează şi vârsta, apoi mai vedem...

Toate cele bune.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Intre 50 si 60 kilograme.

| mat31new a răspuns:

55kg fete, 65kg baieti.