| BLUESEA a întrebat:

Am inceput sa am relatii sexuale pe 2 august, dar am avut doar de 3 ori. Ultima a fost pe 24 august. Menstruatia mi-a venit.Nu ne-am protejat

Pe 3 noiembrie am avut din nou relatii si la fel nu ne-am protejat.

Nu am un ciclu regulat...Dar pe data de 7 mi-au curs cateva picaturi, am luat o pastila de Orgametril.Si azi, pe data de 11 mi-a venit ..Ciclul trebuia sa imi vina cam intr-o saptamana...

Chiar daca nu ne-am protejat, el nu a ejaculat niciodata in mine.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| HippocrateS a răspuns:

Poi si ce vrei de la noi? Ai venit pe TPU sa te lauzi ca ai avut 3 relatii sexuale intr-o luna sau ce? Iti place p*** asa-i?

Bitch.
http://www.alt-gifts.com/assets/images/product/large/3998.jpg