| timidu89 a întrebat:

Am incercat 2 tipuri de pastile pentru potenta, niciunul nu a dat nici un rezultat. Printre care maxistim M. Oare Viagra sau Cialis are rost sa mai incerc? Dau sigur rezultate sau depinde?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Pastilele adevarate de potenta se dau doar pe reteta, deoarece au efecte secundare care te pot leza grav.

| doctorandus a răspuns (pentru doctorandus):

Inca un detaliu: Viagra e pastila pentru potenta, *nu* afrodisiac. Practic obtii acelasi efect prin a manca usturoi.

| Celdrept a răspuns:

Încearcă shilajit rasina, e scump puțin, mi se pare ca de pe EMAG îl comanzi și e natural.

| doctorandus a răspuns (pentru Celdrept):

Shilajitul e plin de metale grele (toxice).

| Celdrept a răspuns (pentru doctorandus):

Interesant. Chiar am vrut sa cumpăr pentru anxietate și oboseala, acum nu mai vreau.