| Innovation a întrebat:

Am inghitit o moneda micuta, nu era ruginita, era aproape noua.Eu am ticul de a baga toate alea in gura si de aceea s-a intamplat asta.Se poate intampla ceva grav sau o elimina organismul (prin treaba mare)? Va rog raspundeti cu seriozitate si nu ma insultati!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ramo80 a răspuns:

O elimini cu siguranta, e bine ca nu are margini ascutite sa ramana infipta pe undeva. Dar ca sa te linistesti si sa fii sigura ca ai eliminat-o, va trebui sa cauti in fecale de fiecare data cand mergi la toaleta. Nu glumesc. Multa sanatate!

7 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Du-te la doctor mai mori din cauza asta.

| BubbleShoot a răspuns:

Du-te repede la doctor si vei afla ce trebuie sa faci in continuare :*:*:*:* funda?

| Batgirl a răspuns:

Probabil ai sa o elimini...dar totusi poti consulta un doctor.happy

| Tensor a răspuns:

O vei elimina dar daca mergi la medic, nu-ti fie frica ca nu te va opera laughing Daca ii o moneda mai mare si nu te poti face, du-te la medic sa nu patesti ceva! E spre binele tau

| cristinel99 a răspuns:

Du-te si fa un consultbig grin

| lalea a răspuns:

Eu te sfatui sa te duci la un medic ca sa nu apara probleme dar daca e mica cred ca o sa o elimine organismul

| xSoryn a răspuns:

Parerea mea e sa nu te bazezi pe caile normale... pentru ca nu tot timpul organismul poate combate tampeniile care le facem noi asupra lui! Eu te sfatuiesc sa merg la doctor! Ai grija data viitoare!