| Dana2242 a întrebat:

SOS..am ceva probleme cu o anumita gingie... fara sa stiu am curat cu vata de ureche imuiata in spirt..presupun ca ori daca mi-am clatit gura ..am si inghitit ceva.Ce se poate intampla? E grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Nu se intampla nimic, insa mare atentie pe viitor pentru ca spirtul chiar si in cantitate mica pus la gingie poate arde gingia si nu vrei sa simti asta!
pe viitor recomand sa clatesti cu apa de gura!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

N-ai nimic cu asta. Cu scrierea ai ceva probleme.

| ioana748 a răspuns:

E,ok,nu este grav.

| Lupică27 a răspuns:

Cand am citit SOS am crezut ca ne ataca rusii!

| Simpatic a răspuns (pentru Lupică27):

Eu am crezut ca e vorba de partidul lui Șoșoacă

| Dana2242 explică (pentru Lupică27):

????