| inflicted a întrebat:

Am intrat peste tata in timp ce se schimba si am văzut că pe pulpa într-o parte are un neg foarte crescut în afara și cam rosu. Sunt foarte îngrijorată...
Poate să fie cancer sau sa devina? Îmi e rușine să-l întreb

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Poate sa fie. Sau sa devina. Sau poate sa nu fie nimic. Sa il intrebi ce? Pune-l sa isi faca asigurare de viata macar, daca nu merge la doctor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Negi rosii...am mai vazut. Nu prezinta risc direct, dar daca cumva ii raneste... cel mai sigur e sa intrebo tu un specialist, daca ti-e rusine sa ii spui tatei. Si sa ii descrii specialistului exact.