| GokuUltraInstinct a întrebat:

Am mâncat ciocolată și am băut bere și îmi este rău ( îmi vine să vomit ) dar nu pot, cum sa fac sa vomit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| JustmeV a răspuns:

Bea o lingura cu bicarbonat si apa minerala

| Freya1 a răspuns:

Bagati degetele pe gat si fa-ti greata

Răspuns utilizator avertizat
| dfeel a răspuns:

Mai bine ia un Motilium...

| Adiadictie a răspuns:

Intinde-te pe spate si incearca sa adormi. eu asa fac.

| AnoAnonima0 a răspuns:

Miroase niste oțet sau bagati degetele în gât.

| Skiller1997 a răspuns:

Mananca o lamaie, insanatosire grabnica te astptam si pe tine sa ajuti ceilalti membri TPU.

| CristianaCrissPinka2002 a răspuns:

Iti bagi degetele pe gad, te gandesti la ceva scarbos, mananci ceva gretos sau mananci ciocolată pana vomiti