| DresorDeWC a întrebat:

Ce pot sa patesc daca am mancat din greseala un tantar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Nimic

| T0T a răspuns:

Te transformi în omul-țânțar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-ai mâncat... thinking
A intrat pe gura, iese pe c*r. Nu e logic?

| DresorDeWC explică (pentru anonim_4396):

Mersi ca mi-ai amintit ca trebuie sa vizitez wc-ul meu dresat.

| CristinaSNC a răspuns:

Stai calm laughing Am patit si eu asta laughing. Acum doua veri cand eram la tara pe la bunica, era seara si am vrut sa trag aer in piept si nu stiu cum am facut sa m-am trezit cu tantarul in gura si l-am si inghitit laughing. Dupa cum vezi au trecut 2 ani si am trait bine-merci laughing

| DresorDeWC explică (pentru CristinaSNC):

In cazul asta, orice tantar e bine venit

| Kenya a răspuns:

Te transformi in tantar.

| Cristinaaa57 a răspuns:

Cum barolling on the floor)

| Misfits a răspuns:

Sa te intepe in stomac.
Lel, cica "am mancat din greseala un tantar", e ca si cum ai spune "am batut din greseala pe cineva" happy

| DresorDeWC explică (pentru Misfits):

Serios, m-am trezit cu el in gura, nici macar nu am apucat sa il mestec.

| DresorDeWC explică:

De parca ar fi ceva nou laughing

| DenisaMuntean a răspuns:

Am citit ca ai inghitit un cantar rolling on the floor))). Eu am inghitit monede de 5 bani si nu am avut nimic, si multe altele, fund? a rolling on the floor)