| user5493 a întrebat:

Daca m am sters pe un prosop si apoi am mancat ceva,mai tarziu vazand ca s-au desprins tesaturi din prosop pe mana,daca am ingerat din acele tesaturi din greseala, patesc ceva? sau se elimina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Rahatul tau va fi mumificat invelit in ate. Ce sa ai. Nu o sa ai nimic.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In cel mai rau caz ai sa te ca.ci ate

| octav005 a răspuns:

Nu patesti nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te vei mumifia.

| Printesa10TM a răspuns:

Nu patesti nimic.

| user5493 explică:

Intreb ca am indoieli. poate am ingerat poate nu, nu mi dau seama, dar am vazut dupa ce am mancat biscuitele ca erau pe maini.e un prosop de bumbac care vad ca i se desfac atele cand te stergi cu el.

| jocker007 a răspuns:

Ce sa patesti de la ata eu am inghitit si capse de metal si n-am avut nimic.

| DoltaRăzvan a răspuns:

N-ai nici pe dracu'.

| Roslie a răspuns:

Nu o sa patesti nimic happy Cel putin sa speram, asteptam raspund de la tine peste o saptamana laughing Digestie usoara!