| andrada_9540 a întrebat:

Am mancat prea multe dulciuri aziiiiii. nu am mancat mancare dar am mancat numai dulciuri. dupa dieta, de maine o sa tin iar. Dar nu stiu ce mi-s-a intamplat azi ca am mancat preaaa mult si cand mi-am dat seama ca am exagerat m-am pus pe plans crezand ca o sa ma ingras mult straight face Voi ce ziceti daca am mancat prea multe dulciuri azi o sa ma ingras mult. de maine o sa tin dieta. rasp plsscrying(

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Meryem027 a răspuns:

laughing, cine te-a pus sa mananci atatea dulciuri? Nu, nu te ingrasi mult daca tii dieta de maine si daca faci sport! Dar nu mai manca dulce in cantitati mari, nu numai ca te ingrasa dar iti poate afecta si sanatatea...ma refer la diabet. happy Pa, pa!

| sweetgirl_3609 a răspuns:

Ei las ca nu-i nimic strasnic...cui nu se intimpla? eu de exemplu nu ma retin nici o zi fara dulciuri big grin.Nu o sa te ingrasi! pentru doar o zi!

| buburuzul a răspuns:

Depinde de organismul tau si de cat de puternici sunt arderile tale.
in cazul in care esti o fetita grasuta, care tine cura de slabire frecvent, inseamna ca arderile tale nu sunt foarte bune, si asta inseamna ca o dulciurile nu vor avea efect benefic asupra siluetei tale.
In schimb, daca incepi de maine dieta, nu te vei ingrasa. Iti recomand un regim pe care l-am tinut eu. Muuulta apa

| Alexandra_1242 a răspuns:

Stai linistita! Nu trebuie sa te consumi in modul acesta. Iesi seara 1 ora la alergare, fa putina miscare si pana la ora 6 bea decat apa plata, iar daca ti se face foame mananci iaurt. Nu te ingrasi doar ca ai mancat o zii dulciuri, doar sa nu ai probleme cu stomacul. Si sa nu se mai repete mai inkolo ca atunci chiar o sa pui kilograme in plus! Bafta multa!