| anonim_4396 a întrebat:

Buna
De dimineata m-am trezit cu o durere de spate
Mai exact atunci cand trag aer am o durere in ambele parti alea spatelui ( prin zona coastelor), dar cand apas nu ma doare nimic
Insa, ma doare si sub coaste in partea dreapta exact unde "se termina ele ". Si acolo ma doare cand trag aer, dar si cand stau in picioare sau jos si cand ma intind
Ce ar putea fi?
Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Lorena_Bala_1988 a răspuns:

Din cate stiu plamanii nu dor. Ori ai fortat si ai facut o febra musculara sau poate de la o raceala si ai tusit prea mult. Cel mai bine e la medic. Si eu am avut aceste simptome si era pe perioada unei raceli pardon bronsite

2 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Ceva cu plamanii?!?

| AnonimulxD112 a răspuns:

Cel mai bine e sa consultii un medic:*