| Therese67 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru!
Ideea e ca sunt plinuta de cand ma stiu. si as vrea sa ma ajutati sa slabesc!
Eu sunt plinuta doar la burta in rest sunt complet normala.
Va rog sa ma ajutati!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cristinutza2002 a răspuns:

Uite cum fac eu :
mananc portii echilibrate( 3 mese pe zi)
ma retin de la fastfood si de la dulciuri si de la prostii( fff rar mananc o shaorma, cam 1 data la doua luni)
fac sport in casa, un sfert de ora
in parc alerg joc sotron prinsea...
daca te ti de treaba vei reusi sa slabesti. eu am slabit deja 1kg si nu fac de mult dieta. succes. funda?

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat