| Alessya90 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Sunt putin mai plinuta, dar nu ma deranjeaza. Ce ma deranjeaza pe mine este burta. Nu stiu ce sa fac ca sa scap de ea. Nu imi spuneti ca trebuie sa fac abdomene si miscare. Nu stiti cumva ce metode sanatoase pot folosi? Adica nu cu pastile si chestii din cumparat. Ceva simplu ce sa nu necesite prea mult stres!

12 răspunsuri:
| Lorennna a răspuns:

Eu iti recomand abdomenelebatting eyelashes

| Axys a răspuns:

Bun a Alessya happy eu te sfatuiesc s afaci multe exercitii fizice sa alegri pe afara sa consumi mai multe lichide si sa manaci mai putin happy eu asa am facut si sincer am mancat mai putin am baut mai multa apa si am facut exercitii fizice m-am uitat pe youtube si am facut si eu exerciti fizice pentru burta sper sa reusesti

| Zeflemitoarea a răspuns:

Şi cum vrei să slăbeşti, mă rog?
Nu tu mişcare, nu tu mâncare mai puţină. Vrei să stai pe scaun şi la fiecare 30 de minute, să slăbeşti câte 2 kg?
Aleargă şi tu câte 2 ore pe zi şi mănâncă mai puţin. Aşa se slăbeşte.

| VladPetcu a răspuns:

Esti a sasea la care ii zic:
Uite aici:
www.google.ro si scrii dieta dukan.
Ai acolo tot ce trebuie.
Mama a slabit 20kg cu dieta.
Funda?

| Alessya90 explică (pentru VladPetcu):

PAi din cate am inteles eu, aceasta dieta ma ajuta sa scap de 10 kg in 14 zile, dar in total dieta tine 24.

| VladPetcu a răspuns (pentru Alessya90):

Mama a dat jos 20 kg in 7 zile vorbesc serios.
Fundita?

| Alessya90 explică (pentru VladPetcu):

Nu spun ca nu a slabit. cred si eu ca a slabit. Dar nu le-a pus inapoi dublu?

| VladPetcu a răspuns (pentru Alessya90):

Nu le-a pus la loc dublu a slabit si se mentinela aceeasi greutatewinking
Funda?

| wqreqwfsaddwqa a răspuns:

Ai putea sa incerci sa faci un pic de fitness uite aici un site care sper sa te ajute http://www.flatbellyprogram.com/ro/be/index.html#tabs-1

| wqreqwfsaddwqa a răspuns:

Si de asemenea ai mai putea incerca aici printr-o dieta de slabire http://www.unica.ro/......19647.html

| mihaela155 a răspuns:

Cea mai buna metoda sanatoasa e sportul! Adica sa te apuci de un sport cum ar fi inot, eu fac inot de cateva saptamani si ma simt foarte bine m-am si inaltat de la 1.50 am ajuns la 1.60 aproape si e foarte bun ori alta varianta e sa alergi 30 min.-1 ora max in parc.Succes!:*big grin fundita?big grin