| Alexe_Axel_2000 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru..ma doare un ochi, unul singur, si nu stiu de ce ..ma doare de cam vreo 2 zile fara oprire...
Ce este? De ce ma doare? Daca imi puteti spune, va rog...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| blAster85 a răspuns:

Probabil ai ceva in el,,vreun por ti-a intrat fara sa iti dai seama,ar trebui sa mergi la oftalmolog, nu e de amanat cu ochii, du-te cat mai repede, eu am patit mi-a intrat un por de sudura si nu imi dadusem seama, m-am dus dupa 3 zile ca doar a doua zi vazusem ca am ceva in el, si deja se inclesta mai bine de durere nici nu iti spun.du-te la medic si vezi ce ai. poate iti va da ceva picaturi pentru curatare si vindecare.