| Heeeeeii a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru!
De câteva zile tot visez ca sunt undeva, într-o clădire sau chiar pe un câmp, dacă pot spune asa. Cineva vrea mereu sa ma omoare. Ciudat e ca un vis de-al meu l-am văzut la televizor! straight face
Imi puteți spune ce semnifica acest vis? :-s

5 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Te-a marcat filmul, nimic mai mult. Doar nu te mai gândi atâta la ele, nu le mai da importanţă şi n-ai să mai visezi.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocmai de asta tot visezi aceste scene:le-ai vazut la televizor,intr-un film, probabil, si in timpul somnului, gandul iti zboara necontrolat la ele, incluzandu-te si pe tine.Practic asta sunt visele, gandurile noastre din timpul somnului.In cazul de fata, nu semnifica ceva anume, e doar efectul produs de acea scena din film.In cazul in care nu ar fi avut vreo legatura,ar fi putut semnifica o teama, o problema, o suspiciune, sau o indoiala, concretizata in acest vis.

| xXHrun3sXx a răspuns:

E adevarat... poate ai vazut scenele intr-un film si iti este frica sa nu ti se intample la fel si tie...

| Hartan_Jonit_1961 a răspuns:

1. iti e friica de cv/cineva foloseste si tu cv si poate tiai extras viisu din tv si tiam vazut imaginea de pe TPU pe facebook bye