| Nicuuuuu a întrebat:

Am nevoie urgent de un medic stomatolog bun din Constanta. Am multe carii, ma dor de mor si nu as vrea sa ma traumatizeze medicul. Care stie un dentist bun la care se merita sa mergi sa spuna. Dau funda dupa ce merg la medic asa ca aveti grija pe cine imi recomandati

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MariusApostol a răspuns:

Un medic stomatolog bun din Constanta este Dr Resit Ayla de la cabinetul stomatologic DentoPlus. Du-te acolo ca merita din toate punctele de vedere uite aici un link http://dentoplus.ro

1 răspuns:
| cristimihailov a răspuns:

Salut,

Mergi la medicul scolii.

Problema ta este sa fie un medic care a mai lucrat sau lucreaza cu copiii sau cu persoane cu frica de stomatolog.

Ti se da cu xilina apoi iti face o injectie, nici nu simti injectia, pentru ca esti deja amortit.

Apoi iti face curat pe acolo.

Dar daca te dor, cu siguranta ai vreo infectie. Asa ca poti sa mergi pentru inceput la orice dentist, ii spui doar consult (sa se uite, nu sa puna mana) si iti va da in general niste antibiotice, ca sa iti calmeze infectia.

Apoi, mergi pentru probleme.