| TristeteaSuprema a întrebat:

Am nevoie urgenta de un psiholog cu care sa vorbesc online, gratis! Am o problema care simt ca se transforma in depresie si dificultati ale comportamentului meu. Am 15 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Gratis? Glumesti.La scoala aveti psiholog.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Scoala ar trebuie sa iti puna la dispozitie un psiholog. Nu ai sa gasesti online si gratis ce vrei tu.

| bula2014 a răspuns:

Expune problema aici si vei decide tu ce este cel mai bine pentru tine Oricum viata este frumoasa si trebuie traita la maxim

| BellaCullen14 a răspuns:

S-ar putea sa gasesti pe facebook.

| mg112mada a răspuns:

Sunt site-uri, dar majoritatea cer bani... Daca vrei, eu fac practica acum si-ti pot lasa adresa mea de mail...

| ciudatenia1 a răspuns:

Toti adolescenti se inrautatesc

| Mihaela2014 a răspuns:

Buna! Imi pare rau ca treci prin aceasta perioada. Te rog incearca sa iti faci cont aici: http://psihoterapie.net/chat - e posibil chatul sa fie gratuit.
Asteptam vesti de la tine! Multe imbratisari!