| Anonim200000 a întrebat:

Am niste bubite albicioase la baza capului penisului si nu stiu de la ce sunt. Vreau sa imi spuneti parerea voastra nu vreau trimiteri catre medici.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De cît timp ai aceste bubițe si cum se manifestă? Te dor te măninca, ai facut sex recent? Cel mai bine mergi la medic la urolog el i ti va da tratament, nu poti scăpa de boală fara un tratament adecvat poate ai candida numai medicul stie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai in jur de 12 ani e smegma si nu sunt bubite- daca esti mai mare de-atat n-avem de unde sti.

| Canndii a răspuns:

Nu putem sa ne spunem părerea dacă nu vedem exact ce e...
nici eu nu ma duc la medic și stau sa aștept răspunsuri pe TPU, caut posibile bi pe forumuri.
Acum 4 luni credeam ca am sifilis, și știi de unde? De pe forumuri. Dar De fapt aveam doar o candidoza.

Ar putea fi asta: http://www.filsantejeunes.com/......erlée.jpg
Sau arată-i lui taica-tu, poate știe el ceva.
Eu as putea sa îți zic ca ai SIFILIS, de unde știi tu ca așa e? Ok, ok, dacă ti se pare ca sunt răutăcios, nu sunt, doar ca poate se va agrava și va fi mai rău dacă nu te duci la doctor...
E treaba ta ce faci, bafta!