| stelian003 a întrebat:

Am intampinat acum ceva timp niste puncte asemanatoare unor puncte de grasime sau cosuri in jurul capului penisului,la baza, mai exact.Nu ma jeneaza in niciun fel,sunt albicioase, de aproximativ 1mm.Sunt inca virgin.
Nu stiu ce sunt deci ma cam ingrijoreaza,va rog, spuneti-mi ce ar putea fi si cum as putea sa l-e tratez. Daca se poate sa imi recomandati si o alifie sau ceva asemanator.
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Nici o alifie nu o să-ți facă mai bine. Indicat e să te speli de fiecare dată acolo și să aștepți să-ți treacă.

| stelian003 explică (pentru OnuOnulică):

Sti ce sunt? t-i s-a mai intamplat?

1 răspuns: