| Sebastianjuan a întrebat:

O intrebare putin rusinoasa. De ceva timp am pe penis o asa numita "infectie", nu stiu sigur daca asta e, ce consta prin papiloame la baza capului penisului si de asemenea niste bubite albe foarte mici care formeaza grupuri. Si nu stiu daca sunt normale, daca sunt vreo boala grava, sau daca sa merg la ginecolog.

5 răspunsuri:
| Uxellodunon a răspuns:

Docturul care se ocupa de asta se numeste teoretic androlog, dar practic urologul se ocupa si de asta. Din ce zici tu poate fi o infectie cu papilomavirus (asa numitii negi). E de amintit faptul ca la unele persoane exista la baza glandului anumite formatiuni benigne, normale, care reprezinta rudimentul unor papile peniene prezente la alte primate, care se pot confunda cu infectia virala.
Du-te la urolog

| Marvinmiau a răspuns:

In primul rand, doar fetele merg la ginecolog

| Marvinmiau a răspuns:

In primul rand, dar fetele merg la ginecolog cu pasarica

| Sebastianjuan explică (pentru Marvinmiau):

De unde sa stiu eu asta laughing pai si pentru baieti?

| Marvinmiau a răspuns (pentru Sebastianjuan):

Am scris in raspuns dar nu mi l-au publicat, trebuie sa mergi la urolog