| Hacky a întrebat:

Salut, de cateva saptamani mi-au aparut la baza penisului niste bubite albe si nu stiu ce sa fac. Spuneti-mi va rog daca trebuie sa imi fac griji sau nu (am 13 ani)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cred ca sunt doar radacinile parului.
Asa se face pielea in zona aia, din cauza parului, asemanatoare cu pielea de gaina...

| Emilian65 a răspuns:

Aceste bubite sunt din cauza ca nu te speli zilnic, cu apa calda si sapun, la penis.

| Lawliet14 a răspuns:

Greu de spus. Pot fi Fordyce spot care sunt din cauza excesului de sebum si alea sunt perfect normale. Dar poate fi si o boala cu transmitere sexuala, pe care ai putut-o contacta din familie sau din orice toaleta publica.