| Doarof3 a întrebat:

Am niște coșuri pe maini și picioare și nu știu de la ce sunt.Le am de când mă știu și nu dispar.Plus ca sunt inestetice.Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Toolazyforthis a răspuns:

Cel mai bine mergi la dermatolog, care iti va da o crema speciala, dar daca nu ai cum sau nu vrei sa mergi, poti sa incerci sa le acoperi cu corector/fond de ten (nu e nicio rusine daca esti baiat) PS: ai grija sa iei un corector/fond de ten care nu e toxic
Sper ca te ajuta happy

1 răspuns:
| AndreiRoAndyG a răspuns:

Ai raieeee (Glumesc)