| SaveTheNature a întrebat:

Am niste ingrijorari:
Simt adesea un nod in gat. Si adesea mi se inroseste gatul(pe exterior) + o parte din piept(in zona gatului) si urechile. Si in anumite momente respir mai greu(de ex cand merg cu autobuzul, sau cand ma enervez). Pielea mea este foarte elastica.
Mentionez ca si racesc foarte repede in gat de asemenea. Nu stiu daca au vreo legatura intre ele aceste simptome dar ce poate fi. In gat nu ma doare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| catalinalina a răspuns:

Du-te la medic. Pot fi multe afectiuni, iar o vizita la doctor nu este deloc de ocolit