| hrbdnemedlelkdmee a întrebat:

Am o durere in capul penisului, o usturime la ață, am avut contact sexual neprotejat insa nu cred că ar fi de la asta și când decalotez mă ustura pe laturi.
Ar putea fi ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu e nimic grav! Nu ati fost destul de excitati si v-ati apucat de treaba, sigur o doare si pe ea vrabiuta chiar daca nu ti-a zis... alta data folositi lubrifiante daca vaginul nu e destul de lubrifiat (umed)!

| Anonimboy111 a răspuns:

N ai reusit sa îi exciti pizdulica fetei si i ai bagat o pe uscat ca țăranu, trebuia preludiu si sa va dati cu lubrifiant sau saliva si prezervativ