| badboy11 a întrebat:

Nu sunt sigur dar cred ca am fimoza. Pot sa decalotez penisul cand e in stare fleasca fara nicio problema, dar cand e in erectie putin mai greu. Am avut un contact sexual si ma usturat capul penisului. Ma usturat la inceput primele 2-3 minute, iar apoi durerea s-a transformat in placere, nu ma ustura cand urinez deci nu stiu daca am fimoza sau nu ajutati-ma cu cateva raspunsuri bune nu aberatii multumesc frumos :*

Răspuns Câştigător
| RedGuy a răspuns:

Daca erai virgin ala este motivul nu iti face griji, mai incearca daca dupa inca vreo 2/3 rapoarte sexuale mai ai usturimea atunci nu mai conteaza care este cauza, trebuie sa te duci la medic.Si in legatura cu fimoza,desi au trecut de atunci mullti ani imi aduc aminte ca dupa operatie pana m-am recuperat urinarile erau un chin. Oricum nu iti face griji,sunt sigur ca e vorba de faptul ca erai virgin,asa e cu ata, la unii se rupe repede, la altii mai greu.Mult nororc.

8 răspunsuri:
| RedGuy a răspuns:

Erai virgin la contactul sexual? Daca da te-ai dezvirginat happy de acolo si usturimea.Eu am avut fimoza cand eram mic...iti doresti sa mori decat sa urinezi, o durere/usturime foarte mare.Cel mai bine ar fi daca te ustura la urinare sa te duci la medic.

| badboy11 explică (pentru RedGuy):

Da eram virgin deci sa inteleg ca nu e vorba de fimoza doar ma doare din cauza ca am fost virgin?

| alecssandra a răspuns:

Prietenul meu e la fel...asa is unii baieti insa ai grija cand te speli sa nu te speli cu mult sapun intim si daca o faci clateste-te foarte bine.Si spala-te de 2-3 ori pe zi cu apa calda si daca problemele persista sau se inrautatesc cel mai bine e sa discuti cu un medic. funda?

| badboy11 explică (pentru alecssandra):

Deci sa inteleg ca nu trebuie sa ma operez mi-e frica ca mai tarziu sa nu apara complicatii gen sa nu pot sa fac copii si chestii de genu de asta mi-e frica :-s

| alecssandra a răspuns:

Tin sa precizez ca si el a fost virgin si doar putin isi mai poate dezacoperi,, capul. in rest uneori dupa partide de sex prelungite i-l ustura capul cu tot cu ata...la unii baieti nu se rup deloc si se,, beleste greu sau deloc,, si doare uneori.E firescbig grin

| badboy11 explică (pentru alecssandra):

Cunosc baieti cand au penisului in erectie ( sculat ) au o ata si li se intinde ata aia si nu au nici o problema cand fac sex faza e ca eu am doua ate sau ceva de genu. Am o ata peste alta ata nu stiu sigur daca am fimoza sau nu de aia mi-e frica

| badboy11 explică (pentru alecssandra):

Deci ce fac ma duc sa ma interesez la un doctor ceva sau incerc sa fac sex de mai multe ori si poate se rezolva problema asa pentru ca de operatie imi e foarte frica ca o sa ma doara dupa operatie plus ca o sa fie greu sa recuprez sad si o sa fie foarte multa usturime si vreau sa rezolv pe alta cale nu operatie x_x

| RedGuy a răspuns (pentru badboy11):

Daca erai virgin ala este motivul nu iti face griji, mai incearca daca dupa inca vreo 2/3 rapoarte sexuale mai ai usturimea atunci nu mai conteaza care este cauza, trebuie sa te duci la medic.Si in legatura cu fimoza,desi au trecut de atunci mullti ani imi aduc aminte ca dupa operatie pana m-am recuperat urinarile erau un chin. Oricum nu iti face griji,sunt sigur ca e vorba de faptul ca erai virgin,asa e cu ata, la unii se rupe repede, la altii mai greu.Mult nororc.

| badboy11 explică:

Ma ajutati si pe mine cu un raspuns va rog frumos :-s