| AndreiAlexRojo a întrebat:

Am o durere in plamanul drept cand tusesc, ma doare.
Ajutati-ma VA rog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai pierde timpul inutil pe forumuri, ca problemele de sanatate se rezolva la medic, si doar de acolo poti primii ajutor!

| ywar a răspuns:

Du-te la doctor. Nu stai pe TPU sa te lamentezi, nu-i asa ca-i mai logic sa ceri ajutor specializat?

| whatisthis19 a răspuns:

Iți recomand să te duci la medic!