| Emilstanica a întrebat:

Am o fetita care sufera de sindromul Mccune Albright.As dori sa gasesc un doctor ortoped pediatru care arte cunostinte despre acest sindrom rar.Multumiri anticipate.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Discutați cu un medic primar! Ei sunt mai bine pregătiți.

| Dervbt a răspuns:

Chiar daca intru si dau raspunsuri mai mult la misto pe aici, insanatosire cat mai rapida, imi pare chiar rau de fetita. Va rog frumos sa faceti orice va sta in putere pentru fetita, nu merita nimic rau. Intrebati pe forumuri de specialitate, mai de graba la Bucuresti decat in alte orase.

| ciumabubonica a răspuns:

Nu te pot ajuta dar sper sa gasesti cat mai repede un doctor....insanatosire grabnica pentru fetita