| ChuckybooM a întrebat:

Am o intrebare:;;).
1. Telefoanele astea sunt la abonament sau fara? http://telefonultau.eu/categories/LG/?sort=featured&pric e_max=364&page=2
2. Ce telefon de 5 mp, pana in 5 milioane cu touchscreen, la liber (fara abonament) imi recomandati? (stiu ca-s foarte rare, da'...)
Va multumesc tuturor :-*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| coco_9516 a răspuns:

Eu cred ca nu ecsista telefoane de 5mp.

| Giozy a răspuns:

Caută pe google Samsung galaxy Core Prime