| Roxiiiiiiiiiiiii a întrebat:

.. Bunicii mele ii curge ochiul stang si vede in ceata. Daca are cineva aceeasi probleme sa ma anunte sau daca stii vreun tratament...multumesc anticipathappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Bunica poate avea mai mult decat o singura problema!---trebuie sa o convingi sa mearga la medic caci, odata cu inaintarea in varsta, organismul incepe sa cedeze iar problemele de sanatate se inmultesc Multa sanatate bunicii!

3 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Cred ca ar trebui sa te duci la farmacie si sa iei niste picaturi. Insa cel mai bine este sa mergi la un oftalmolog cu ea e si cel mai indicat.

| DrugFree a răspuns:

Acolo e o infectie. Te sfatuiesc sa te duci la oftalmolog, dar pana atuci spune-i sa is stearga ochiul cu ceai de musetel! Si cat mai repede! Funda?

| myhaita1 a răspuns:

Foloseste tobradex lichid si unguent am avut si eu ceva asemanator