| MetalRocker a întrebat:

..cum pot scapa de faptul ca imi rod pielea de la degete?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu te mai uita la pielea de pe degete si te gandesti la ceva diferit.

7 răspunsuri:
| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Date cu ardei iute pe degete si o sa vezi ca nu o sa le mai rozi dupa aia laughing)

| ruPfashu a răspuns:

Ti se roade, sau o rozi tu?

| Peppy a răspuns:

Cand iti vine sa rozi trageti una peste mana(sau tine un elastic si cand iti vine sa rozi tragi de el).Asa am facut si euwinking

| ImpotrivaSistemului a răspuns:

Da'te cu ceva picant pe degete laughing) incearca niste piper sau ardei usturathappy

| agentulagent a răspuns:

Trebuie sa ai vointa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai acelasi tic ca si mine laughing. Trebuie sa te controlezi tu singur nu ti se poate baga in cap de la alta persoana.Succes si eu incerc sa ma las laughing

| bestgirl1 a răspuns:

Aceasi problema o am si eu.Am incercat sa ma abtin dar a devenit un tic asa ca incerc sa ma concentrz sa nu mai fac acest lucru si ai grija poti poti face o imfectie.