| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot scapa de bataturile de la degete? Nu vreau sa tai pielea moarta, ca zona devine si mai dureroasa.

4 răspunsuri:
| mirajevents a răspuns:

Sunt solutii speciale pentru bataturi, se gasesc in farmacii, una din ele se numeste clavusin dar. e romaneasca, gasesti mult mai bune, intreaba farmacista happy

| fryekid a răspuns:

Te duci la farmacie si le explici ca vrei sa scapi de pielea moarta, si te ajuta ei.
Costa vreo 30 de lei

| ioana_5498 a răspuns:

Exfoliaza la fiecare dus pielea dupa care hidrateaz-o bine si pune-ti niste sosetele de bumbac si tine-le pana dimineata, la farmacie se gaseste ceva contra bataturilor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu creme emoliente si dupa dus sa te freci cu piatra ponce sa iei pielea moarta si pe viitor sa ai grija sa nu se ajunga aici.winking