| mardeamor a întrebat:

.de mult timp am o mare problema de cand eram mica insa pe parcurs sa agravat acum am 21 de ani si ma simt mereu rau daca tin regim si mananc numai fructe salate piept de pui...ma simt bine insa daca mananc mancare gatita sau unele chestii care le mananca toata lumea ca nu poti tine toata viata regim va dau un ex eu nu pot sa mananc niste sarmale ca seara deja mie rau simt cum trebuie sa vomit si iau pastile metrocropramid si mi-e frica sa nu patesc ceva pentru ca iau zilnic o pastila sau la 2 zile si nu e ceva din capul meu ca am incercat nu am luat pastila si am vomitat de 4-5 ori asta doar daca mananc orice in afara de fructe legume dar nu vreau sa fiu asa mereu m-am saturat de ce altii mananca orice si oricat si nu le e rau mereu ca mine ce sa fac o sa fac un control dar ce sa fac pana cand fac controlul astept un raspuns mersi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| petre059 a răspuns:

Control meddical si analize amanuntite asta e singura cale sa poti vedea ce se intampla.Mai rabda cateva zile, stii vorba aceea :Cu rabdarea treci marea!

| K4sZz a răspuns:

Sincer nu stiu ce ai putea avea. Du-te mai repede la un medic specialist. Si numai lua atatea pastile sincer nu fac bine. Si numai zic mai multe ca iar se ia lumea de mine si zice ca fac pe medicul.