| FreeLord957 a întrebat:

Am o intrebare foarte ciudata... Va rog sa cititi pana la capat
Am 12 ani impliniti in 20 august. Locuiesc cu parintii si bunicii. Bunica mea m-a chemat sa mananc mancare la ea, parintii mei nu erau acasa, dar cand sa plec, m-a chemat sa imi spuna ceva.
O data cand urinam in curte (baia din casa era ocupata) mi-a vazut penisul. Cand am terminat de mancat mi-a spus ca s-ar putea sa am o boala, nu mai stiu cum se chema, dar este vorba despre aceea sforicica de la penis. Cand am fost la mare am vazut copii de 5 ani dezbracati pe plaja care aveau penisul la fel de mare ca al meu...
Bunica mi-a spus ca am o boala si ca trebuie sa ma duc la spital sa imi taie aceea sforicica pana sa implinesc 14 ani. Cand am fost la mama sa ii spun mi-a spus ca nu crede, eu pot sa desfac penisul, dar il am extrem de mic pentru varsta mea (niciodata nu il desfaceam la dus).
As vrea ca cineva experimentat sa spuna daca poate fi adevarat... bunica mi-a spus ca daca am aceea boala si am implinit 14 ani fara sa fac o operatie nu am sa mai pot sa fac dragoste si penisul meu o sa fie mic pentru totdeauna.
PS: Nu vreau sa va bateti joc de mine, este ceva serios...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Bunica ta e proasta rau! Nu trebuie sa-ti taie nici o sforicica big grin Esti complet sanatos doar daca nu ai cumva dureri la penis... Acea sforicica big grin se va intinde când iti vei folosi penisul si la altceva nu numai pentru pipi big grin! Bafta!

| FreeLord957 explică (pentru lpavel):

Mersi, dar nu trebuie sa spui asta despre bunica mea, dar nu-i bai happy

| lpavel a răspuns (pentru FreeLord957):

Asa e, nu trebuia, dar când ma gândesc ca a imbatranit si nu stie macar atat, ce altceva as putea spune? Fara suparare dar asta e... Bafta!