| RamboBike3 a întrebat:

Am o mare problema.(Sa povestesc tot). Fostul meu iubit m-a chemat afara.Io am mers, el m-a sarutat. Asta s-a intamplat la un izvor unde m-a trimis bunica sai aduc apa.Nu credeam ca si bunica va veni sa ia apa dupa mine dar a venit si m-a vazut cand mam sarutat cu el.Si a zis ca ma zice la parinti dar parintii mei nau fost de acord cu baiatul ala nici cand am fost impreuna.Io i-am zis la bunica sa nu spuna nimic ca le spun eu ce am facut,.dar nu stiu cum sa le zic sau ce sa fac? VA ROG ajutati-macryingvreau raspunsuri pana la 21:00 va rog

Răspuns Câştigător
| roxkiss a răspuns:

Sarut la izvor ...ai nimerit into poveste...)))) iti place de el? tare? daca tare atunci roag-o pe buni sa nu zica nimic, amintestei de cind a fost tinara, daca nu prea ai relatii cu bunica atunci zile parintilor ca o sa fii cu el chia daca lor nu le place asta in 60 de procente parintilor nu le place de alesul inimii fetei sau baietilor lor, asa ca e ceva normal! in locul tau as face o mica comedie.a incepe un pic a plinge si o sai intreb pe printi *de ce nu ma intelegeti?* e viata mea, si fac greselile mele, voi puteti sa fiti niste parinti buni care ma sustin, sau nu! zile ca e prima ta iubire si usor nu o so lasi! nu stiu daca te-am ajutat, dar fa cum crezi tu ca e mai bine!

| RamboBike3 explică (pentru roxkiss):

Dar nu suntem impreuna numa ca m-a sarutat cand m-a chemat afara el are iubita problema e ca bunica nea vazut cand ne-am sarutat si a zis ca ma spune la parinti si i-am zis sa nu zicanimic ca le spun eu si a zis daca nu le zic eu at i zice ea.Da m-ai ajutat cred ca le spun tot.

| roxkiss a răspuns (pentru RamboBike3):

Spune-le ca el teo sarutat, ca erai in *stare de soc* si explica ca nimic serios )))

| RamboBike3 explică (pentru roxkiss):

K incerc sa fac ceva ...ai id de mes?

| roxkiss a răspuns (pentru RamboBike3):

Nu, din pacate, a skipe, mail, odno, poate daca ceva vb pe skipe ))) ok?

| RamboBike3 explică (pentru roxkiss):

Io nu am skipe dar facebook nu ai?

| roxkiss a răspuns (pentru RamboBike3):

Da, dar am pierdut prola )))))))))))))

| RamboBike3 explică (pentru roxkiss):

Off unde as putea povesti cu tine mai mult?

9 răspunsuri:
| yomotherfucker a răspuns:

Pf..pai le spui " stiu ca am gresit dar eu il simpatizez si daca voi nu sunteti de acord eu nu am sa mai fac o asemenea greseala" spune o since dar bunica si parintii tai daca iubeau cand erau de varsta lor crezi ca ar fi incetat?! iti spun eu ca nu daca chia le placea baiatu/fata happy succes

| codrin5918 a răspuns:

Spune'le si lor ca ai ajuns la o anumita varsta la care ai inceput sa placi o anumita persoana care are loc in inima ta.(sa nu uitam ca si ei au iubit si au trecut in niste situatii asemanatoare..defapt practic toti oamenii au trecut prin asa ceva)