| Goodboy005 a întrebat:

Am o intrebare la voi si sper ca o sa raspundeti repede: intre sprancene sunt rosu si se cam observa cu ochiul liber...credeti ca este de cand m-am pensat? Daca da, spuneti cum sa fac sa dispara roseata aia! Va rog mult ..astept raspuns. Funda laughing!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| 2gaby2 a răspuns:

Da e de la pensat asa se intampla chiar si mie mi s-a intamplat nu te ingrijora o sa iti treaca

| Maria_Ana_1999_5uIc a răspuns:

E normal dupa ce te pensezi ......asteapta in jur de 2 zile si o sa treaca ...si daca te deranjeaza chiar asa mult si vrei sa nu se mai vada de loc poti sa te dai cu un pic de fond de ten, Cc cream sau bb cream