| Georgiana123 a întrebat:

Am o intrebare legata de negi.
Am trei negi aproape lipiti unul ca un bob de porumb altul mai mic si unul si mai mic mi-a dat cineva solutia DUOFILM solutie cutanata am aplicat pe neg ieri 23.07. 2012 si dupa o zi pe 24.07. 2012 sa desprins putin intr-o parte imi e frica ca am auzit ca faci cancer de piele daca il rupi dar eu nu l-am rupt am aplicat si l-am lasat sa isi faca efectu normal am aplicat de vreo 3-4 ori astazi 24.07. 2012 nu mam mai dat ca mi-a fost teama vreau un sfat concret daca mai pot folosi acea substanta DUOFILM e bine sa se rupa sau se usuca eu nu ma pricep de aceia vreau un sfat imi puteti da un raspuns va rog cine raspunde corect si sa imi explice nu sa zice DA poti folosi ARE FUNDITA DIN PRIMA! am sa va arat o poza cum arata negul meu e ceva de genul asta : http://www.google.ro/......tp?/imgres Cine imi raspunde Corect si Explicit va rog ARE funditaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| danielaxyz a răspuns:

Cryopharma e cel mai bun pentru negi, iti ingheata negul pur si simplu si apoi cade singur
http://www.pcfarm.ro/produs/2642/Cryopharma---Tratament-impotriva-negilor

4 răspunsuri:
| Mirela77 a răspuns:

Mai bine mergi la un medic.

| Oanaa93 a răspuns:

Nu patesti nimic dar si eu am avut negi si m-am chinui cu tot felul de creme si prostii si am ajus la un medic dermatolog care mi ia ars si sunt foarte multumita nici macar nu mi-au ramas cicatrici cum imi spuneau prietenele mele ca voi avea tongue nu merita sa te chinui cu prostii mergi la doctor happy

| Georgiana123 explică:

Am uitat sa adaug ceva am facut o greseala la EXP scrie 01 2011 adica s-ar putea sa fie expirata ce patesc

| 19986 a răspuns:

Dai cu postopasca dupa ce ti mana in apa