Cum se scapa de negi?
cu duofilm nu a reusit sa scap

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu recomand sucul de rostopasca. PUne-ti in fiecare zi de 2-3 ori, timp de minim 6 saptamani suc proaspat de rostopasca (din acela galben) pe neg si va disparea.

NOname
| NOname a răspuns:

Exista la farmacii o solutie foarte buna "Cryopharma". Ti-o recomand. ;) :) Aici poti sa citesti mai multe despre ea: http://www.efarma.ro/products.php?id=3453

| pisi dy a răspuns:

De acord cu rostopasca Numai daca sunt negi! Mergi la dermatolog sa fii sigura ca sunt negi.

| Farcas a răspuns:

Cu urinabig grin
nu-i o gluma, chiar functioneaza.in maxim 2 zile nu mai ai nimic! Sanatate

| Crissa_4407 a răspuns:

Pui tinctura de iod la radacina negului eu asa am scapat de eibig grin bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Mergi la medicul dermatolog, numai el te poate ajuta eficient, fără riscuri și cicatrici.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum scapi de negi va rog ajutati-ma]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma chinui de un an sa scp de neg dar nu stiu cum am folosi t multe tratamante care scriau pe internet si altele si nici acum n-am scapat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu scapi de negi cu sucul de rostopasca...Brigaela mi-am pus si eu timp de un an...si duofilm si vad ca mi se micsoreaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti carei treaba? si eu sufar d asta cred ca am mai bine d 4 negi angryangryX mi'au iesit p mana si sunt foarte inestetici... am mers la farmacie am incercat cu duo film da bine da roade da trebuie s stai mai bine d juma d an... astea naturiste nu mare branza

Cea mai buna solutie du-te la DERMATOLOG asta am facut si eu doua sedintze. te da cu un spray si gata...big grin