| Anonima5505 a întrebat:

Am o întrebare mai mult pentru purtători de aparat dentar dar daca cineva îmi poate răspunde este super:
costa bani in plus să-ți schimbi culoarea elasticelor de la aparatul dentar fix?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Culoarea elasticelor din ce-mi amintesc ți-o schimbă când îți strânge aparatu, și oricum tu plătești acea „sedință" și trebuie să-ți schimbe elasticele, deci practic tu plătești că-ți strânge aparatu nu că-ți schimbă alea