| CatalinahoneyX a întrebat:

Inca nu port aparat dentar dar voi purta si am o intrebare. big grin Daca vrei sa iti schimbi culoarea elasticelor in fiecare luna trebuie sa mai platesti sau se includ in pretul total? happy

2 răspunsuri:
| Gabi19971983 a răspuns:

Prețul total include aparatul dentar si punerea acestuia. Dar stii foarte bine ca in fiecare luna mergi la control, la acest control ti se va mai strânge aparatul, ti se vor schimba elasticele si se vor mai lipi braketii daca cumva au căzut. Acest control de fiecare luna costa, deci schimbarea elasticelor e inclus in prețul de fiecare luna! Succes!

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu mai trebuie sa platesti. Sunt incluse in prețul total.