| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare: masturbarea este sanatoasa daca este practicata o data la cateva zile sau nu foarte des? Asa am auzit de la cineva de pe acest site...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Nu aş clasifica-o ca fiind neapărat "sănătoasă". Cel mult, se pote spune că le este necesară unor adolescenţi şi adulţi întrucât îi ajută să elibereze o anumită doză de stres şi să atingă o stare detensionată. În cazul în care nu ajunge să devină o obsesie sau o adicţie, această practică nu îţi afectează cu nimic viaţa.

5 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

O laba buna facuta la timpul ei face cat 5 femei! ahahaha! bafta!

| man23 a răspuns (pentru express11):

Tu ti-o faci des

| express11 a răspuns (pentru man23):

Prost sa fii, noroc ca esti...

| express11 a răspuns (pentru man23):

A fost o gluma fraiere!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se zice ca "ce nu te omoara-te face mai puternic"...