| Alexandra2383 a întrebat:

Am o mare problema,astazi mi-am pus pentru prima oara gene false,iar din greseala am aplicat lipici si pe pleoapa unui ochi iar acum se simte putin umflat,ce sa fac? ma deranjeaza cand clipesc, cred ca am pus din greseala lipici si pe cateva gene

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Urgent la medic!

| Violetta7959 a răspuns:

Du-te la un medic sa te consulte. Nu e niciodata de glumit cu ce patrunde in ochi.

| Helloisme a răspuns:

Cred ca ești doar alergica.
Dacă îl speli cu acetona sau multă apă ar trebui sa treacă dacă nu du-te la un medic dermatolog sau la cel de familie

Nu mai folosii produse înainte de a le testa pe piele