| HailSithis a întrebat:

Am o micuta problema osul de la plex e mai ascutit, i parca mi s-a micsorat capacitatea toracica si respir mai greu! Uneori ma doare in partea stanga sau dreapta la cutia toracica(daca incerc sa maresc mult capacitatea toracica respirand adnca mai mult decat pot, adica fortanduma)Cand stau afara sau ma antrenez se mai amelioreaza ce tehnici sa mai folosesc(voi merge si la doctor)apropo am 12 ani si sunt putin speriat! happy Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| herbil6 a răspuns:

Daca mergi la un doctor de specialitate o sa t-i se rezolva Domnul sa te vindece bafta