| DeniDenisa09 a întrebat:

Am si eu o problema. De doua zile ma doare foarte tare in partea superioara a abdomenului, mai exact sub cutia toracica pe mijloc. Ma doare foarte tare cand mananc. Durerea continua tot timpul cat mananc dar cand nu mananc se intrerupe. Dar e foarte dureroasa si cand stau ghemuita mi se mai amelioreaza. Am si o stare de greata si moleseala. Nu am vomitat desi am avut senzatie de voma. Am luat si o pastila si nu a avit nici un efect Stiti cumva ce as putea sa am? Va rog sa raspundeti cat mai repede.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Miroase a o problema a stomacului.
Dar chiar si asa, tot trebuie sa mergi cat mai urgent la un medic.
Incepe cu cel de familie si nu astepta pana trece covid-ul.

Răspuns utilizator avertizat
| parismaan a răspuns:

Eu iti recomand să te prezinti la cabinetul medicului tău de familie sau la spital. Insanatosire grabnică!?